MERHABA! HOŞGELDİNİZ...

Sosyal Medya

ne kadar önemli?

Bir işportacı olduğunuzu düşünün, herhangi bir ara sokakta mı daha çok satış yapabilirsiniz yoksa ana caddelerde mi? Tabi ki daha işlek olan ana cadde üzerinde daha çok satış yapmanız mümkün. Sebebi bariz belli, insan yoğunluğunun fazla olmasıyla daha çok kişiye ulaşabilme imkanı sunar. Sosyal medya aynı bu şekil çalışır. Ne kadar çok kişi size ulaşırsa etkileşiminiz o kadar artar ve tanınabilirliğiniz paralel doğrultuda yükselir. Ticaretin altın kuralını hatırlayalım; İnsan yoğunluğu yükseldikçe müşteri potansiyeliniz artacaktır...

sosyal medya hizmeti

SOSYAL MEDYA NEDİR?

Sosyal Medya

hayatımıza neler kattı...

Her şey sokakta iki meddahın gösteri yapacağını haber veren el yazması duvar ilanlarıyla başladı. Devamında gazete ilanları, broşürler derken birden bire reklamcılık denilen sektör oluştu. Her geçen günle birlikte teknolojide gelişiyordu tabi, bir anda radyo denilen mucizevi alet ortaya çıktı ve evlere girdi, insanların sosyal yaşamlarını, eğlence anlayışlarını, iletişim biçimlerini büyük oranda değiştirdi. Devamında televizyonla kitle iletişim resme büründü, bilgisayarla seçenekli hale geldi. İnsanların birbirine bağlayan bir araç lazımdı ve bir akıl interneti icat etti. İnternetle birlikte iletişim hızlanmıştı ve insanları birbirlerine bağlıyordu. Kitle iletişimi ve eğlence gün geçtikçe farklı formlara büründü, son olarak günümüzde sosyal medya olarak önümüze sunuldu. Sosyal medya insanları birbirine bağlayan büyük bir iletişim formatıdır. İnsanlar arkadaşlarıyla ve ilgisini çeken kişilerle kendi sosyal ağlarını oluşturup özgür ortamlarında kendi paylaşımlarını yapıp kendi kitlelerini oluşturma imkanlarını buldular. Bu sayede reklamcılık için yepyeni, daha özgür ve kontrollü yeni mecra oluştu. Sosyal medya, ünlüler, fenomenler, markalar ve sanatçılar için de bir çok avantaj oluşturdu. Kitlelere daha kolay ulaşmak ve birebirde direkt olarak iletişim kurmak bireysel ve sosyal olarak büyük avantajlar getirdi. Bu da benzer insanları bir araya getirerek yeni topluluklar oluşturmasına ön ayak oldu bu sayede reklam verilecek toplulukları bulmak, analiz etmek daha kolaylaştı. Reklamlarını doğru kitleye ulaştıran kişi ve kurumlar aldıkları geri dönüşler arttı ve daha memnun edici sonuçlar ortaya çıkmaya başladı. Böyle büyük ve etkili bir mecrayı daha verimli kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Kitlelerinizi genişletin, potansiyeli elinizde tutun...

facebook beğeni takipçi

SOSYAL MEDYA HİZMETİ NASIL AVANTAJ SAĞLAR?

Sosyal Medya Hizmeti

almanın size katacakları...

Günümüzde farklı amaçlara hizmet eden bir çok sosyal medya platformu bulunmakta. Sosyalleşme, daha fazla kişiye ulaşmak, ifade özgürlüğünü kullanma, eğlence, sanat vs. gibi amacına göre özellikleri kurgulanmış farklı farklı sosyal medya uygulamaları mevcut durumda. Bütün bu farklılıklarına rağmen hepsinde temel amaç hitap ettiği kişileri genişletip daha nitelikli kitle oluşturmak. İstenilen kitlenin ilgisini çekmek kolay değildir ve hedef kitlenin belirlenip izlenilecek yolun ona göre belirlenmesi gerekir. Bu sayede istenilen kişilere ulaşılıp sosyal medyayı verimlik kullanmak hedeflenir. Peki biz sosyal medya hizmeti verirken sizlerle ne gibi çalışmalar yapıyoruz? Gelin beraber inceleyelim.

Sosyal medya dili oluşturma

SOSYAL MEDYA DİLİ

Kişinin ya da kurumun sosyal medyada ki ilgisini çekmek istediği kitle ve kişilere hitap ederken ilgilerini çekecek bir dil kullanması gerekir. Örneğin; yetişkin bireylerle, genç bireylerin anlayış farklılıklarını gözeterek sosyal medya dili seçmelidir.

Sosyal medya hedef kitle

HEDEF KİTLE

Yaş, cinsiyet, statü, durum, konum vs. göre kitleler dağınık bir şekilde durmaktadır. Sunulan hali hazırda çalışan algoritmalarla göre hedef kitle çalışması yapılır. Yapılan paylaşım, post ve içerik çalışmalarının hedeflenen kişilere ulaşması sağlanır.

sosyal medya içerik oluşturma

İÇERİK OLUŞTURMA

Hedef kitle ve sosyal medya dili oluşturulduktan sonra uygulanacak olan kampanya belirlenir, bir yol haritası oluşturulur ve kurumsal kimlikle bütünlük sağlayarak içerikler ve postlar çalışılır. Tasarlanan postlar ve içerikler belirlenen zaman çerçevelerinde paylaşılır.

sosyal medya beğeni ve takipçi satın al

TAKİPÇİ VE BEĞENİLERİNİZİ YÜKSELTELİM...

Takipçi ve Beğeni

arttırma hizmetimiz...

Instagram, facebook, youtube, twitter ve tiktok gibi sosyal medyalarda takipçi, beğeni, izlenme ve yorum desteği sağlıyoruz. Hedef kitlenizi organik ve viral reklam gibi yollarla büyütmeyi hedefliyoruz.

Takipçi Desteği

Bot ve organik takipçi desteği hizmetimizle istediğiniz hedef kitlesine hızla ulaştırıyoruz...

Beğeni Desteği

İçerik ve postlarınız için sağladığımız beğeni desteği ile etkileşiminizi arttırıyoruz...

İzlenme Desteği

Videolarınıza izleyici desteği vererek istediniz noktaya gelmesine yardımcı oluyoruz...

Etkileşim Desteği

Takipçi, beğeni, izlenme, yorum ve görüntülenme desteği ile paylaşım etkileşimleriniz arttırın...

HERKES İÇİN SOSYAL MEDYA PAKETİ...

Her Bütçeye uygun

Sosyal Medya Paketleri...

Bir çok seçenek ve imkanlarıyla bütçenize uygun sosyal medya paketlerini seçebilirsiniz. Tanıtımınız için en iyi uygun fiyatlı sosyal medya paketleri bizde...

instagram facebook twitter youtube tiktok    Telefon İletişim
    whatsapp iletişim